Πολύ Καλημέρα

Μόλις γραφτήκατε στο club? Αρχίστε από εδώ.
Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς και το αυτοκίνητό σας.

Re: Πολύ Καλημέρα

Δημοσίευσηαπό blackhorse » Παρ Μαρ 11, 2011 4:06 pm

αυτο το χρωμα εχουν και οι aston martin!!αρα φιλε wint3r εισαι αναμεσα σε 2 executive gt cars!!!! :Thumb: :Thumb: :D
Άβαταρ μέλους
blackhorse

Δημοσ.: 743
Εγγραφη: Κυρ Αύγ 02, 2009 10:01 am

Δημοσίευσηαπό wint3r » Παρ Μαρ 11, 2011 5:47 pm

Ηρακλης έγραψε:
wint3r έγραψε:
johnieb0614 έγραψε:Και σπάνιο χρώμα πρέπει να πω για coupe.Αν έχω δεί 2-3 στην ζωή μου!! Καλοτάξιδο και πάλι :) :hello:

Μετά απο αρκετή σκέψη...μάλλον θα κρατήσω το χρώμα για τον λόγο οτί δεν υπάρχουν πολλά όπως αυτό.

British racing green, αυτό που έχει και η δικιά μου ιταλίδα και με χαρά έμαθα ότι είναι η μοναδική που πούλησε η ελληνική αντιπροσωπεία.. :yahoo: εννοείται να το κρατήσεις με ένα ρετουσαρισματάκι θα σκοτώνει :Thumb:

British racing green eeeeeeeeee :?: :shocked: :shocked: :shocked:
Βλέπετε τι αμάξι έχω??? αντε που μου κουνιέστε εσεις οι 2λιτροι... :D
FIAT COUPE: Διάσημο σαν πίτσα, δυνατό σαν τον Stallone, όμορφο σαν την Monica Bellucci και σκάνδαλο σας τον Berlusconi...!!!
Άβαταρ μέλους
wint3r

Δημοσ.: 199
Εγγραφη: Κυρ Απρ 11, 2010 12:02 am
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό spencer » Σάβ Μαρ 12, 2011 3:31 am

Δεν πιανουν μια μπροστα μας.... Τζαμπα κουνιουνται..... Επειδη εχουν αυτο το πραγματακι που σβουριζει και ακουγεται ενα ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ......... :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
Άβαταρ μέλους
spencer

Δημοσ.: 121
Εγγραφη: Δευτ Δεκ 20, 2010 4:05 am

Δημοσίευσηαπό pontikas » Κυρ Μαρ 13, 2011 2:42 pm

μονο φασαρια ειμαστε :inlove: :P
Panos --Salonika--
Fiat Bravo Mk1 20vt 6speed 1psi bar --Limited Edition--

http://www.youtube.com/watch?v=arZT4ux8FVI
Άβαταρ μέλους
pontikas

Δημοσ.: 325
Εγγραφη: Τρί Αύγ 11, 2009 12:43 am
Τοποθεσια: salonica

Δημοσίευσηαπό wint3r » Κυρ Μαρ 13, 2011 2:56 pm

pontikas έγραψε:μονο φασαρια ειμαστε :inlove: :P

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol:
FIAT COUPE: Διάσημο σαν πίτσα, δυνατό σαν τον Stallone, όμορφο σαν την Monica Bellucci και σκάνδαλο σας τον Berlusconi...!!!
Άβαταρ μέλους
wint3r

Δημοσίευσηαπό wint3r » Παρ Μάιος 18, 2012 9:08 am

Καλημέρα!!! :hello:
Αν και θα ήθελα να κάνω έκπληξη σε μερικούς κουπεδόφιλους, :P δεν κρατιέμαι κι ετσι θα σας πώ τα νέα.
Απο εχθές έχω ξανά στα χέρια μου το Coupe μου.... Η χαρά είναι τεράστια, αν και το αυτοκίνητο δεν είναι στην κατάσταση όταν το είχα πουλήσει αλλά με τον καιρό όλα θα γίνουν. :Thumb:
Άβαταρ μέλους
wint3r

Δημοσίευσηαπό Ηρακλης » Παρ Μάιος 18, 2012 1:56 pm

για κάνε μας μια αφήγηση για αυτούς που αγνοούν πότε το πούλησες, γιατί?? και πως και το ξαναπήρες, ενδιαφέρον ακούγεται :) Ξανακαλορίζικος πάντως :Thumb:
My italians:
2002-2006 Fiat PuntoGT
2005-2008 Fiat Coupe 2.0 20Vt
2008-2009 Lancia Dedra 1.6
2009-2012 Maserati 3200GT
2010-2011Fiat Cinquecento 0.9
2011-2012 Fiat Seicento Sporting
2013-... Ferrari 360 CS
Άβαταρ μέλους
Ηρακλης

Δημοσ.: 807
Εγγραφη: Δευτ Αύγ 10, 2009 10:11 am

Δημοσίευσηαπό wint3r » Παρ Μάιος 18, 2012 11:38 pm

Ηρακλης έγραψε:για κάνε μας μια αφήγηση για αυτούς που αγνοούν πότε το πούλησες, γιατί?? και πως και το ξαναπήρες, ενδιαφέρον ακούγεται :) Ξανακαλορίζικος πάντως :Thumb:

Ευχαριστώ Ηρακλή.
Κεφάλαιο 1: Η πώληση έγινε στα ξαφνικά τον περασμένο Σεπτέμβριο όταν συναντήθηκα με ένα γνώστο και με ρώτησε αν το πουλάω. Φυσικά του απάντησα αρνητικά αλλά μετά μου έκανε μία πρόταση που δεν μπορούσα να αρνηθώ (οπως λέει και στην ταινία "The Godfather") :lol: :lol: :lol: .... επίσης ήμουν σε σκέψεις περι μετανάστευης στην Σουδία,κι ετσι του το πούλησα.
Κεφάλαιο 2: Μετά από περίπου 2 εβδομάδες μου τηλεφώνησε και μου είπε οτι δεν αρέσει στη γυναίκα του κι επειδή περιμένανε παιδί να ακυρώναμε την συναλλάγη, κάτι που φυσικά εγώ δεν δέχτηκα.
Κεφάλαιο 3: Αυτός το είχε ανακοινώσει στο car.gr κλπ οτι το πουλούσε αλλά αγοραστής δεν βρισκόταν με αποτέλεσμα τα έχει κάνει όλο κ όλο 50χλμ με το αμάξι, να το έχει κουκουλωμένο στην αυλή του, να αγοράζει άλλο ΙΧ με 4 πόρτες και να χτυπάει το κεφάλι του.
Κεφάλαιο 4: Με κάλεσε πριν 1 εβδομάδα και με ρώτησε (πάλι) αν θέλω το coupe πισώ σε πολύ καλή τιμή.
Κεφάλαιο 5: Έγιναν οι διαπραγματεύσεις και το κουπε κατέληξε στον "φυσικό" κάτοχό του και πάλι (δηλ εμένα) 8-)

Τώρα το αμάξι έχει κανα 2 θέματα: θέλει μπαταρία λόγω ακινητοποιήσης, έχει ξεθοριάσει ο ουρανός, :x και θα κυκλοφορήσει όταν πληρωθούν τα τέλη για να δω αν χρειάζεται κάτι ακόμα.

Αυτά.... :Thumb:
Άβαταρ μέλους
wint3r

Δημοσίευσηαπό Sisman » Σάβ Μάιος 19, 2012 10:55 am

Ενδιαφερον κατάληξη ειχε, παντος μπραβο και καλοταξιδο για ακομη μία φορα! :Thumb:
Sisman

Δημοσ.: 647
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 2:20 am

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Νέα Μέλη

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες