Παραίτηση

Ανακοινώσεις σχετικά με θέματα που αφορούν το site και το club γενικότερα

Re: Παραίτηση

Δημοσίευσηαπό dimitrisfeel » Τρί Φεβ 15, 2011 11:32 pm

Ηρακλη εγω στα ειπα και με π.μ.
Αυτο ακριβως χρειαζεται να γινεις,μπαμπουλας ετσι ωστε να μην αφηνεις περιθωρια σε κανεναν.
Να διαγραφουν οι ενοτητες vs γιατι στην τελικη δεν εχουν ουσια.Και παντα αυτο θα ειναι το αποτελεσμα τετοιων ενοτητων.
Αν και απο μιας αποψης,βλεπεις ποιοι ενδιαφερονται για το κλαμπ και ποιοι ειναι αλεξιπτωτιστες.
Επειδη οπως σου ειπα εχω μεριδιο ευθυνης στον αναβρασμο που δημιουργηθηκε,αν και δεν θεωρω οτι ειμαι η αιτια,δεχομαι αδιαμαρτυρητα τις οποιες συνεπειες θα μου επιβληθουν,ακομα και αν ειναι δια παντος αποκλεισμος.
Και σε παρακαλω να αναθεωρησεις. Αν μη τι αλλο,θα ηταν εγωιστικο απεναντι στα παιδια που σε υποστηριζουν.

Υ.Γ. Ισως να επρεπε να δημιουργηθει και ενα νεο τοπικ που να αφορα ποινες μελων και αιτιες αυτων.
Ετσι ωστε ολοι να βλεπουν τι και πως και να μπουν στο νοημα οτι δεν ειναι ξεφραγο αμπελι.Οσοι δεν συμβιβαζονται
να βλεπουν την πορτα της εξοδου.
ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΣΗΖΥΓΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
dimitrisfeel

Δημοσ.: 179
Εγγραφη: Σάβ Φεβ 13, 2010 11:29 pm
Τοποθεσια: πολυκαστρο-κιλκις

Δημοσίευσηαπό blackhorse » Τετ Φεβ 16, 2011 12:04 am

οχι ρε δημητρη πια αιτια??αμα ειναι ετσι και γω τοτε εχω μεριδιο ευθηνης γιατι εγραψα για τη κοντρα του ντινου και απαντησα εντονα στις αμφισβητισεις!! :(
Άβαταρ μέλους
blackhorse

Δημοσ.: 743
Εγγραφη: Κυρ Αύγ 02, 2009 10:01 am

Δημοσίευσηαπό thanasis » Τετ Φεβ 16, 2011 12:10 am

Όταν κάποιος δε υπακούει στις υποδείξεις των διαχειριστών ,μετά την τρίτη υπόδειξη θα αποβάλλεται για ενα χρονικό διάστημα και αν μετα πάλι εξακολουθεί να λέει τα ίδια εκτός αρχών του τοπικού φόρουμ θα αποβάλλεται δια παντός.
Απλά πράγματα .
Άβαταρ μέλους
thanasis

Δημοσ.: 273
Εγγραφη: Παρ Αύγ 07, 2009 10:00 am
Τοποθεσια: Αγρινιο

Δημοσίευσηαπό johnieb0614 » Τετ Φεβ 16, 2011 12:34 pm

Δεν υπάρχει καμία απολύτως ευθύνη σε dimitrisfeel και blackhorse αν είναι ποτέ δυνατόν!!!! Συνέλθετε ρε παιδιά και μην γράφετε τέτοια!! Δεν δημιουργήθηκε το παραμικρό από εσάς και το γνωρίζουνε όλοι!!
Fiat coupe 20V Turbo Plus
COUPE KAI ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ,COUPE ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΛΑΣΗ !!!!!!!!!
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
Άβαταρ μέλους
johnieb0614

Δημοσ.: 515
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 6:17 pm
Τοποθεσια: Λάρισα

Δημοσίευσηαπό ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ » Τετ Φεβ 16, 2011 1:29 pm

Ας εκφρασω κ εγω λοιπων με τη σειρα μου τη φτωχη μου γνωμη..
Θεωρω οτι τα παιδια (Ηρακλης, Γιαννης κ Κωστας) οχι μονο κανουν καλα τη δουλεια τους εδω μεσα,
αλλα κ οτι αν κρατιεται ενα επιπεδο σε αυτο το φορουμ, σε μεγαλο ποσοστο το χρωσταμε σε αυτους..
Με βρισκει λιγο αντιθετο αυτη η αποψη σου ηρακλη, απο την αλλη ειναι αξια σεβασμου.
Και κλεινω με μια σκεψη, αν φυγεισ εσυ, ποιοσ θα παει τη θεση σου, κ τι ειπεδο θα κρατισει....
Ας το σκευτεις λιγο ακομη, κ αποφασιζεις..
Εικόνα
ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ

Δημοσ.: 167
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 5:08 pm

Δημοσίευσηαπό Ηρακλης » Τετ Φεβ 16, 2011 2:15 pm

akex έγραψε:Θεωρώ ότι είσαι αρκετά αντικειμενικός σε όλα τα θέματα και γί´αυτό πρέπει να διατηρήσεις την θέση την οποία επάξια κατά τη γνώμη μου κατέχεις. Αυτό που πρέπει όμως να σου καταλογίσω και το ανέφερες και ο ιδιος μόνος σου είναι ότι θα έπρεπε από την πρώτη στιγμή που θίχτηκαν εμμέσως πλην σαφώς επαγγελματίες και υπήρξαν χαρακτηρισμοί που προσβάλλουν πρόσωπα,αυτοκίνητα κτλ να επιβάλλεις την τάξη είτε με παρατήρηση είτε με ποινή,αυτό δεν είναι χούντα,είναι το καθήκον της θέσης σου.
Επίσης θέλω να μιλήσω μόνο προσωπικά και να μου λύσεις κι εσύ την απορία αν εγώ που γράφω και διατυπώνω την άποψη μου σαν Αλέξανδρος ρίχνω το επιπεδο διότι με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε κανείς να διατυπώνει την άποψη του γιατί μπορεί να διαφέρει από την άποψη της παρέας που δημιούργησε το club!Και βέβαια να σημειωθεί ότι το επίπεδο πέφτει και από τον τρόπο που γράφουν κάποιοι άνθρωποι που μιλάν για χαμηλό επίπεδο χωρίς να κάνουν καν αυτοκριτική

Σε αυτό ακριβώς έγκειται η αυτοκριτική μου και ο λόγος που παραιτούμαι και σε τίποτα άλλο. Το φόρουμ είναι αυτή τη στιγμή σε κατάσταση απόλυτης ασυδοσίας εξαιτίας της δικής μας ανοχής ως συντονιστές και διαχειριστές, μεταξύ των οποίων και εγώ, ενώ γίνονται ακόμη και επικολλήσεις αυτούσιων κειμένων από άλλα φόρουμ στα greeklish και ο καθένας γράφει βρισιές, επιτίθεται σε άλλα μέλη γράφοντας ότι και όπως του έρθει, παραβαίνοντας δηλαδή κάθε κανόνα, τον οποίο έχει ήδη αποδεχθεί, για την συμμετοχή σε αυτό το φόρουμ. Κρίμα... αν οι υπόλοιποι διαχειριστές θελήσουν να αναλάβουν δυναμικές αποφάσεις και να διορθώσουν κάθετα και απόλυτα την κατάσταση θα ανταποκριθώ στο σεβαστό αίτημα φίλων και άλλων μελών να παραμείνω στη θέση αυτή και θα συνδράμω στην κάθαρση της δυσάρεστης αυτής καταστάσεως.
My italians:
2002-2006 Fiat PuntoGT
2005-2008 Fiat Coupe 2.0 20Vt
2008-2009 Lancia Dedra 1.6
2009-2012 Maserati 3200GT
2010-2011Fiat Cinquecento 0.9
2011-2012 Fiat Seicento Sporting
2013-... Ferrari 360 CS
Άβαταρ μέλους
Ηρακλης

Δημοσ.: 807
Εγγραφη: Δευτ Αύγ 10, 2009 10:11 am

Δημοσίευσηαπό tasos 2.0 20vt » Τετ Φεβ 16, 2011 4:51 pm

Ηρακλης έγραψε:
akex έγραψε:Θεωρώ ότι είσαι αρκετά αντικειμενικός σε όλα τα θέματα και γί´αυτό πρέπει να διατηρήσεις την θέση την οποία επάξια κατά τη γνώμη μου κατέχεις. Αυτό που πρέπει όμως να σου καταλογίσω και το ανέφερες και ο ιδιος μόνος σου είναι ότι θα έπρεπε από την πρώτη στιγμή που θίχτηκαν εμμέσως πλην σαφώς επαγγελματίες και υπήρξαν χαρακτηρισμοί που προσβάλλουν πρόσωπα,αυτοκίνητα κτλ να επιβάλλεις την τάξη είτε με παρατήρηση είτε με ποινή,αυτό δεν είναι χούντα,είναι το καθήκον της θέσης σου.
Επίσης θέλω να μιλήσω μόνο προσωπικά και να μου λύσεις κι εσύ την απορία αν εγώ που γράφω και διατυπώνω την άποψη μου σαν Αλέξανδρος ρίχνω το επιπεδο διότι με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε κανείς να διατυπώνει την άποψη του γιατί μπορεί να διαφέρει από την άποψη της παρέας που δημιούργησε το club!Και βέβαια να σημειωθεί ότι το επίπεδο πέφτει και από τον τρόπο που γράφουν κάποιοι άνθρωποι που μιλάν για χαμηλό επίπεδο χωρίς να κάνουν καν αυτοκριτική

Σε αυτό ακριβώς έγκειται η αυτοκριτική μου και ο λόγος που παραιτούμαι και σε τίποτα άλλο. Το φόρουμ είναι αυτή τη στιγμή σε κατάσταση απόλυτης ασυδοσίας εξαιτίας της δικής μας ανοχής ως συντονιστές και διαχειριστές, μεταξύ των οποίων και εγώ, ενώ γίνονται ακόμη και επικολλήσεις αυτούσιων κειμένων από άλλα φόρουμ στα greeklish και ο καθένας γράφει βρισιές, επιτίθεται σε άλλα μέλη γράφοντας ότι και όπως του έρθει, παραβαίνοντας δηλαδή κάθε κανόνα, τον οποίο έχει ήδη αποδεχθεί, για την συμμετοχή σε αυτό το φόρουμ. Κρίμα... αν οι υπόλοιποι διαχειριστές θελήσουν να αναλάβουν δυναμικές αποφάσεις και να διορθώσουν κάθετα και απόλυτα την κατάσταση θα ανταποκριθώ στο σεβαστό αίτημα φίλων και άλλων μελών να παραμείνω στη θέση αυτή και θα συνδράμω στην κάθαρση της δυσάρεστης αυτής καταστάσεως.
Μπράβο Ηρακλή!!!!!! Αυτό περιμένουμε όλοι από σένα!!!!!! Κατά πρώτο λόγο να μη παραιτηθείς και κατά δεύτερο λόγο να αποκαταστήσεις την ηρεμία στο forum όπως παλιά!!!!!!! Νομίζω ότι οι γνώμες όλων μας και η εμπιστοσύνη προς το πρόσωπό σου σου δίνει τη δύναμη να συνεχίσεις και λευκή επιταγή για να κάνεις το ξεκαθάρισμα που χρειάζεται για το καλό όλων μας!!!!!!!! :hello2: :friends: :hello:
Άβαταρ μέλους
tasos 2.0 20vt

Δημοσ.: 834
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 11:52 am
Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευσηαπό dimitrisfeel » Τετ Φεβ 16, 2011 9:40 pm

Ηρακλη αυτο ακριβως να κανεις.
Παρτε σκουπα και αλλαξτε συμπεριφορα....προς το αυστηροτερο
ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΣΗΖΥΓΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
dimitrisfeel

Δημοσ.: 179
Εγγραφη: Σάβ Φεβ 13, 2010 11:29 pm
Τοποθεσια: πολυκαστρο-κιλκις

Δημοσίευσηαπό ΔΗΜΗΤΡΗΣ » Πέμ Φεβ 17, 2011 1:46 am

Αν και είμαι από τα παλαιότερα μέλη του club (τότε που δεν συμπληρώναμε ούτε ομάδα για ποδόσφαιρο), αποφεύγω να γράφω τακτικά. Δεν μπορώ όμως σε αυτή την περίσταση να μην γράψω την άποψή μου.
Θεωρώ λοιπόν ότι για να έχει κάποιο επίπεδο το club θα πρέπει να τεθούν κάποιοι κανόνες και στην συμμετοχή στο club αλλά και στις συζητήσεις στο forum.
Ως αρχή προτείνω:
1. Να ορισθούν οι σκοποί ύπαρξης του club και να δηλωθεί από τα ενεργά μέλη αν συμφωνούν ή όχι και φυσικά να δεσμευτούν για την τήρηση των κανόνων αλλιώς να διαγραφούν και φυσικά το ίδιο θα είναι υποχρεωμένο να κάνει κάθε νέο μέλος.
2. Να καταργηθεί η ενότητα για τις κόντρες και οποιαδήποτε άλλη δεν έχει να προσφέρει κάτι ουσιατικό.
3. Θα επαναφέρω την πρόταση για ημέρα συνάντησης των μελών όπως είχαμε πριν μερικά χρόνια όχι για κόντρες αλλά για καφεδάκι και κουβεντούλα σαν μία παρέα με κάποιο/κάποια κοινά ενδιαφέροντα.

Κλείνοντας θα ζητήσω από τον φίλο Ηρακλή να μην επιμείνει στην εν βρασμώ ληφθείσα απόφαση του.

Ευχαριστώ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Δημοσ.: 14
Εγγραφη: Σάβ Αύγ 08, 2009 1:52 pm

Δημοσίευσηαπό ΒΛΑΣΗΣ » Πέμ Φεβ 17, 2011 10:53 am

δεν χρειάζεται τίποτα τέτοιο να γίνει.... είμαστε άτομα με γνώση και έχουμε σεβασμό! εδώ παλαιοτέρα ούτε καν mod δεν είχαμε και σίγουρα οι ποιο αρχαίοι το θυμούνται.(υπήρχε αλλά ήταν ένας και ποτέ δεν είχε γίνει παρατήρηση)το ότι φτάσαμε σε ένα τέτοιο σημείο έχει γίνει από συγκεκριμένα άτομα που νομίζουν ότι αυτοί ξεκίνησαν το σκάλισμα του coupe και είναι παραδείγματα προς αντιγραφή για τους υπολοίπους εδώ πέρα! εμείς εδώ παλαιοτέρα όταν κάποιος έφτιαχνε κάτι η του χάλαγε , η πάταγε με κάποιον,όλοι επενουσαμε και βοηθάγαμε .... από αυτόν με 80ps μέχρι αυτόν με 800ps η συμπεριφορά ήταν ίδια!και ξέρετε και κάτι άλλο από την μέρα που μπήκαν κάποιοι εδώ μέσα και το έκαναν ΜΠΟΥ@ΈΛΟ βασικά μέλη και πολύ ενεργά εξαφανίστηκαν..... μπορώ να σκεφτώ πάνω από 10! ξέρουμε πολύ καλά ποιοι κάνουν την ζημιά εδώ μέσα και για να μην γίνουν οι mods τα κακά σκυλιά γίναμε μπάχαλο!το αυτοκίνητο αυτό που οδηγούμε έχει πιστεύω μεγάλο κύρος από την μέρα που βγήκε και οι ιδιοκτήτες πρέπει να είναι ανάλογοι αυτού!!!
ΒΛΑΣΗΣ

Δημοσ.: 189
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 3:07 pm
Τοποθεσια: παντου

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις - Νέα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης