Παραίτηση

Ανακοινώσεις σχετικά με θέματα που αφορούν το site και το club γενικότερα

Re: Παραίτηση

Δημοσίευσηαπό ribas » Πέμ Φεβ 17, 2011 11:02 am

επ τι γινεται εδω αποκλειεται γιατι θα σε καταγγειλω στον αρειο παγο δικηγορε
ribas

Δημοσ.: 255
Εγγραφη: Σάβ Οκτ 17, 2009 10:19 am
Τοποθεσια: πτολεμαιδα

Δημοσίευσηαπό thanasis » Πέμ Φεβ 17, 2011 11:15 am

Συμφωνώ με τον Δημήτρη σε αυτά που γράφει αφού μονο έτσι θα διαφυλάξουμε το κυρος του club.Ακομα και εγω που γραφω στο vs δεν θα ξαναγραψω έστω και φιλικά όπως κανω μεχρι τώρα .Μπορούμε να γραφουμε για τις εποδόσεις των αυτ/των μας με άλλο θέμα και με πιό αιτιολογημένο τρόπο και όχι με μαγκιά κλανιά κτλ.Σε βίντεο ,σε γρηγορες διαδρομες και εκδηλώσεις των μελών πχ.έτσι ωστε να αποφεύγουμε την καγκούρικη αντιπαράθεση.
Τα υπόλοιπα μπορούμε να τα βλέπουμε στις συναντησεις ( με κοντρες,ανοίγματα όποιος επιθυμεί) για να ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ και όχι να προκαλούμε πισω απο υπολογιστές.
Ηρακλή άκουσες πιστεύω τις απόψεις των περισσότερων και ως δικηγόρος και ανθρωπος επιπέδου μαζι με τον Κωστα και τον Γιάννη βαλτε κανονες και αρχιστε την συμμόρφωση των μελών.Λιγο πολύ γνωριζόμαστε όλοι και δεν νομίζω οτι έχει κάποιος αντιρρηση να υπάρχουν κανόνες στη λειτουργία μας.
Άβαταρ μέλους
thanasis

Δημοσ.: 273
Εγγραφη: Παρ Αύγ 07, 2009 10:00 am
Τοποθεσια: Αγρινιο

Δημοσίευσηαπό ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ » Πέμ Φεβ 17, 2011 12:03 pm

Δεν εχω παρα να συμφωνισω μαζι σας..
η ενοτητα coupe vs, δεν εχει να προσφερει τιποτα περισσοτερο απο διαμαχες..
οπως εγραψα κ στο καλημερα,

Σοβαρα τωρα, αν εξαιρεσουμε τα τοπικ κουπε vs, κ τις πωλησεις,
οι υπολοιπες ενοτητες μια χαρα δουλευουν....
ειδηκα περι μηχανολογικου τομεα δουλευει αψογα κ χωρις πολλες-πολλες διαμαχες..
πολυ ντορος για το τιποτα...αψιμαχιες νευρα κ διαμαχες για κοντρες μελων κ μη..
προσωπικα με αφηνουν τοσο αδιαφορο που δε μπαινω στο κοπο καν να τις διαβασω..
θεωρω οτι το κλαμπ μας ειναι για να σηζηταμε τα περι βελτιωσης κ συντηρισης στα αυτοκινητα μας,
οχι αν ενα κουπε περασε ενα αλλο η οχι, η αν εφυγε στο πρωτο πατημα η στο δευτερο,
κ αν το γραψανε σε βιντεο η οχι..το θεωρω λιγο μαμακιτσα, αλλα κ παλι γνωμη μου..
γνωμη μου θα επρεπε να επιμεινουμε περισσοτερο στα δικα μας αυτοκινητα,
κ οχι τοσο αν περνανε αλλα η οχι, δεν εχει να προσφερει τιποτα σε σχεση με αλλες σηζητισεις..
Εικόνα
ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ

Δημοσ.: 167
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 5:08 pm

Δημοσίευσηαπό pontikas » Παρ Φεβ 18, 2011 8:49 am

θα συμφωνησω και εγω με τα παιδια.Εχεις δειξει τι ατομο εισαι οχι μονο εδω αλλα και σε αλλα φορουμ και μπραβο σου ηρακλη μου.
Απλα να διατυπωσω ενα λαθακι/παραληψη/ανοχηκοτητα(οπως θες πες το) που εχω δει μεσα στο φορουμ που αν μη τι αλλο δειχνει την ανωτεροτητα και το ηθος αυτου του κλαμπ.Οπως ανεφερες στο clubfiat αλλα και στα υπολοιπα απαγορευονται οι κοντρες και αυτο το σκεφτηκαμε εξ αρχης για να αποφυγουμε τετοια αποτελεσματα. :x
Γιατι ομως δεν εχω δει σε κανενα ποστ (επιθετικο η οτι αλλο ) κανενα edit και καμια προειδοποιηση απο εσας σε εντονο κοκκινο και με ΜΕΓΑΛΑ γραμματα?
Π.χ να μην διαγραφει το ποστ απο το μελος που το εκανε αλλα να διαγραφετε το κειμενο και να το αντικαταστησετε με οτι εσεις κρινετε αναγκαιο για την ομαλη λειτουργια αυτου του φορουμ. :Thumb:
Εισαι ενας ανθρωπος με πολυ μεγαλο επιπεδο και γνωσεις,πιστευω πως εαν ακολουθηθουν μερικα παραδειγματα που εκανα θα αποδειξετε για αλλη μια φορα το κυρος του φορουμ και των συντονιστω του. 8-)

Πανος.
Panos --Salonika--
Fiat Bravo Mk1 20vt 6speed 1psi bar --Limited Edition--

http://www.youtube.com/watch?v=arZT4ux8FVI
Άβαταρ μέλους
pontikas

Δημοσ.: 325
Εγγραφη: Τρί Αύγ 11, 2009 12:43 am
Τοποθεσια: salonica

Δημοσίευσηαπό Sisman » Παρ Φεβ 18, 2011 5:09 pm

Εγω πιστευω πως δε χρειαζεται να σβηστει η ενοτητα Coupe VS. Τοσο καιρο προβληματα ΔΕΝ ειχαμε ο Ηρακλης εχει γραψει αμετρητα πατηματα, και οχι μονο απο πολλα παιδια κιολλα.
Απλα θελει (αστυνομευση) καλη γιατι ειναι ευκολα παρεκτρεπομενη ενοτητα απο διαφορους κακόβουλους.
Sisman

Δημοσ.: 647
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 2:20 am

Δημοσίευσηαπό zouR1 » Τρί Φεβ 22, 2011 11:08 pm

Κατόπιν συμφωνίας της διαχειριστικής ομάδας ο Ηρακλής θα συνεχίσει να είναι moderator αλλά θα πρέπει να γίνουμε πιο σωστοί στο πως συμπεριφερόμαστε στο forum και θα πρέπει να σεβόμαστε τους κανονισμούς και κυρίως ο ένας τον άλλον. Οι moderators έχουν την δυνατότητα να πάρουν πιο δραστικά μέτρα όπως προσωρινό ή και μόνιμο ban.
Για αυτό όχι off topic , όχι βρισιές και φυσικά όχι επιθέσεις αντιπάθειας.
Θα ακολουθήσει λεπτομερές post. Το συγκεκριμένο κλειδώνει.
Άβαταρ μέλους
zouR1
Site Admin

Δημοσ.: 405
Εγγραφη: Πέμ Ιούλ 02, 2009 11:52 pm
Τοποθεσια: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις - Νέα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης