Παραίτηση

Ανακοινώσεις σχετικά με θέματα που αφορούν το site και το club γενικότερα

Παραίτηση

Δημοσίευσηαπό Ηρακλης » Δευτ Φεβ 14, 2011 4:42 am

Επειδή νιώθω ότι θα έπρεπε να είχαν μπαναριστεί οι μισοί εδώ μέσα, υποβάλλω την παραίτηση μου ως συντονιστής του φόρουμ αυτού, καθώς δεν εκπροσωπεί το ήθος μου πλέον σε πολλά θέματα και θέλω απλά να συμμετέχω ως απλό μέλος ή επισκέπτης. Παρακαλώ τον Κώστα να δρομολογήσει την αντικατάστασή μου.

Με εκτίμηση,
Ηρακλής.
My italians:
2002-2006 Fiat PuntoGT
2005-2008 Fiat Coupe 2.0 20Vt
2008-2009 Lancia Dedra 1.6
2009-2012 Maserati 3200GT
2010-2011Fiat Cinquecento 0.9
2011-2012 Fiat Seicento Sporting
2013-... Ferrari 360 CS
Άβαταρ μέλους
Ηρακλης

Δημοσ.: 807
Εγγραφη: Δευτ Αύγ 10, 2009 10:11 am

Re: Παραίτηση

Δημοσίευσηαπό blackhorse » Δευτ Φεβ 14, 2011 11:21 am

Ηρακλη σε παρακαλω να το ξανασκεφτεις!!αποψη μου ειναι να παραμεινεις εισαι αγαπητος απο ολους μας εδω μεσα και κρατας παντα ισες αποστασεις.οσο για το ηθος σου ειναι γνωστο δεν χρειαζεται να πω κατι παραπανω... :friends:
Άβαταρ μέλους
blackhorse

Δημοσ.: 743
Εγγραφη: Κυρ Αύγ 02, 2009 10:01 am

Δημοσίευσηαπό thanasis » Δευτ Φεβ 14, 2011 1:08 pm

+1000...
Άβαταρ μέλους
thanasis

Δημοσ.: 273
Εγγραφη: Παρ Αύγ 07, 2009 10:00 am
Τοποθεσια: Αγρινιο

Δημοσίευσηαπό kostis k » Δευτ Φεβ 14, 2011 2:07 pm

+1000000
All time fast.Λεμε τωρα
Άβαταρ μέλους
kostis k

Δημοσ.: 158
Εγγραφη: Τετ Ιούλ 29, 2009 5:18 pm
Τοποθεσια: Καστορια

Δημοσίευσηαπό johnieb0614 » Δευτ Φεβ 14, 2011 4:26 pm

+1000000 πιστεύω από όλο το club !!!!!!!!!
Fiat coupe 20V Turbo Plus
COUPE KAI ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ,COUPE ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΛΑΣΗ !!!!!!!!!
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
Άβαταρ μέλους
johnieb0614

Δημοσ.: 515
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 6:17 pm
Τοποθεσια: Λάρισα

Δημοσίευσηαπό panos 155 » Δευτ Φεβ 14, 2011 4:39 pm

+100000
panos 155

Δημοσ.: 66
Εγγραφη: Τρί Αύγ 11, 2009 6:40 pm

Δημοσίευσηαπό RAVAGER » Δευτ Φεβ 14, 2011 7:38 pm

Καλησπέρα Ηρακλη...με στεναχωρεί πολύ η απόφαση σου που για μερικούς χτύπησες overboost νεύρων και ανακοίνωσες τα παραπάνω.. :(
Τις τελευταίες κουβέντες δεν τις είδα για να εκφέρω άποψη αν και ξέρουμε ποιός θα είχε δίκιο..
Εγώ θα σε παρακαλούσα σαν συνφορουμίτης και και παλιός φιλος να ηρεμήσεις και να παραμείνεις ως συντονιστής.
Από την άλλη επειδή ξέρω οτι φοράς παντελόνια και μαλιστα φαρδιά..και οι κουβέντες σου είναι σταράτες αν η αποφασή σου είναι η τελική οφείλουμε να την σεβαστούμε...
Εικόνα
20VT Plus,GT28R, BMC Induction,FMIC,Ragazzon exhaust, HKS SSQV,Race catalyst and full system,Koni shocks,Novitec springs 35mm, 3m tints, Cadamuro & Abarth Bodykit, L.E. interior, Xenon lights, Denso Iridium Sparks, Cryo-processed
Άβαταρ μέλους
RAVAGER

Δημοσ.: 538
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 2:44 pm
Τοποθεσια: Νεα Σμύρνη - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Sisman » Δευτ Φεβ 14, 2011 7:42 pm

Κάτσε καλα Ηρακλη, πραγματικα δε βλεπω το λογο, θα στεναχωρεθει πολυς κοσμος... :(

Τι και αν ειπατε και τωρα σβηστικαν, για το 99% απο εμας παντος να ξερεις πως δεν εχουμε δει τπτ απο ολα αυτα.
Sisman

Δημοσ.: 647
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 2:20 am

Δημοσίευσηαπό tasos 2.0 20vt » Δευτ Φεβ 14, 2011 9:41 pm

Ηρακλης έγραψε:Επειδή νιώθω ότι θα έπρεπε να είχαν μπαναριστεί οι μισοί εδώ μέσα, υποβάλλω την παραίτηση μου ως συντονιστής του φόρουμ αυτού, καθώς δεν εκπροσωπεί το ήθος μου πλέον σε πολλά θέματα και θέλω απλά να συμμετέχω ως απλό μέλος ή επισκέπτης. Παρακαλώ τον Κώστα να δρομολογήσει την αντικατάστασή μου.

Με εκτίμηση,
Ηρακλής.

Επειδή και την πλειοψηφία του φόρουμ δεν την εκπροσωπεί το επίπεδο κάποιων που βρέθηκαν εδώ μέσα κατά τύχη και λόγω της ανοχής μας κοντεύουν να μετατρέψουν το φόρουμ μας σε οίκο ανοχής!!!!!! Καλό θα είναι να τους απομακρύνουμε αυτούς και όχι να αφήνουμε τους συντονιστές και τα μέλη που στο πέρασμα των χρόνων μας έδειξαν και απέδειξαν πάμπολλες το ήθος τους και την ποιότητα του χαρακτήρα τους που θα είναι πολύ μεγάλη απώλεια η αποχώρηση τους από το club μας δίνοντας έρεισμα και θάρρος στα σκουπίδια που τώρα τελευταία λυμαίνονται το χώρο μας που στήσαμε,μεγαλώσαμε,και αγαπήσαμε!!!!!! Ηρακλή μου θα ήθελα να ξανασκεφτείς την απόφασή σου και να αναθεωρήσεις όπως και τη προηγούμενη φορά πριν από μερικά χρόνια!!!!!! Άλλωστε η πλειοψηφία του φόρουμ θα ήθελε να παραμείνεις ως συντονιστής αλλά και σαν ένα από τα πιό αγαπητά και τίμια μέλη που διαθέτει το φόρουμ αλλά και σαν συντονιστής που πρόσφερε και θα συνεχίσει να προσφέρει στα μέλη και τους φίλους που το αναγνωρίζουν!!!!!!!!!!!......... Τ. :hello2:
Άβαταρ μέλους
tasos 2.0 20vt

Δημοσ.: 834
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 11:52 am
Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευσηαπό dimitrisfeel » Δευτ Φεβ 14, 2011 11:58 pm

tasos 2.0 20vt έγραψε:
Ηρακλης έγραψε:Επειδή νιώθω ότι θα έπρεπε να είχαν μπαναριστεί οι μισοί εδώ μέσα, υποβάλλω την παραίτηση μου ως συντονιστής του φόρουμ αυτού, καθώς δεν εκπροσωπεί το ήθος μου πλέον σε πολλά θέματα και θέλω απλά να συμμετέχω ως απλό μέλος ή επισκέπτης. Παρακαλώ τον Κώστα να δρομολογήσει την αντικατάστασή μου.

Με εκτίμηση,
Ηρακλής.

Επειδή και την πλειοψηφία του φόρουμ δεν την εκπροσωπεί το επίπεδο κάποιων που βρέθηκαν εδώ μέσα κατά τύχη και λόγω της ανοχής μας κοντεύουν να μετατρέψουν το φόρουμ μας σε οίκο ανοχής!!!!!! Καλό θα είναι να τους απομακρύνουμε αυτούς και όχι να αφήνουμε τους συντονιστές και τα μέλη που στο πέρασμα των χρόνων μας έδειξαν και απέδειξαν πάμπολλες το ήθος τους και την ποιότητα του χαρακτήρα τους που θα είναι πολύ μεγάλη απώλεια η αποχώρηση τους από το club μας δίνοντας έρεισμα και θάρρος στα σκουπίδια που τώρα τελευταία λυμαίνονται το χώρο μας που στήσαμε,μεγαλώσαμε,και αγαπήσαμε!!!!!! Ηρακλή μου θα ήθελα να ξανασκεφτείς την απόφασή σου και να αναθεωρήσεις όπως και τη προηγούμενη φορά πριν από μερικά χρόνια!!!!!! Άλλωστε η πλειοψηφία του φόρουμ θα ήθελε να παραμείνεις ως συντονιστής αλλά και σαν ένα από τα πιό αγαπητά και τίμια μέλη που διαθέτει το φόρουμ αλλά και σαν συντονιστής που πρόσφερε και θα συνεχίσει να προσφέρει στα μέλη και τους φίλους που το αναγνωρίζουν!!!!!!!!!!!......... Τ. :hello2:

+100
ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΣΗΖΥΓΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
dimitrisfeel

Δημοσ.: 179
Εγγραφη: Σάβ Φεβ 13, 2010 11:29 pm
Τοποθεσια: πολυκαστρο-κιλκις

Επόμενο

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις - Νέα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης